top of page
 • CSI EDUCATION Nedir?
  CSI Education, 20 haftalık bir olay yeri inceleme programıdır. Detaylı bilgiye sitemizden hakkımızda bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 • CSI EDUCATION PROGRAM İÇERİĞİ NELERDEN OLUŞMAKTADIR?
  Bölüm öğretmen yönergesi Suç Bilimleri (*Haftanın konusu) Bölüm soruları ve cevapları Aktivite köşesi (Haftanın konusu aktiviteleri, deneyler, senaryo çalışmaları) Video köşesi (Video paylaşımları, Belgeseller) Bilmece/Bulmaca Köşesi Sezon Tema konusu: ( Her yıl değişmektedir) Sezon teması aktiviteleri Board oyunları, kaçış oyunları, akıl oyunları, hazine avları Turnuva Avantaj soruları
 • SUÇ BİLİMLERİ 20 HAFTALIK KONULARI NELERDEN OLUŞMAKTADIR?
  Suç bilimleri Olay Yeri Nedir? Görgü Tanıklığı Yüz Tanıma Adli Bilimler Adli Bilim -FBI laboratuvarı Saç – Kıl – Lif Kanıtları Diş İzi DNA Yangın Parmak izi Alet izleri Ayak ve Ayakkabı izleri Lastik izi Antropoloji- Kemik inceleme Beden dili Kan Lekesi Entomoloji- Böcek Bilim Belge Kanıtı​ Kromatografi
 • PROGRAMA İLK DEFA KATILACAĞIZ, NE YAPMALIYIZ?
  Size gönderilen haftalık program dökümanlarının içerisinde, her hafta çok detaylı şekilde öğretmen yönergesi bulunmaktadır. Ayrıca aktivite ve oyunlarımızında yönerge, kurulum ve yanıtları sizler için detaylı olarak hazırlanmıştır. Yani programı ilk defa uygulayacak bile olsanız hiç zorlanmadan yürütebilirsiniz. Takıldığınız yerlerde rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • PROGRAMI YÜRÜTECEK OLAN TAKIM KOÇU ÖĞRETMENİN HANGİ BRANŞTA OLMASI GEREKMEKTEDİR?
  Programı tüm branş öğretmenleri rahatlıkla yürütebilir.
 • TAKIMLARI NASIL VE KAÇ ÖĞRENCİDEN OLUŞTURMALIYIM?
  Takımlar en 5, en fazla 7 öğrenciden oluşabilir. Ortaokul ve Lise seviyeleri kendi içlerinde takım oluşturabilirler.
 • ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİ AYNI EĞİTİMİ Mİ ALMAKTADIRLAR?
  Ortaokul ve Lise öğrencileri aynı eğitimi almaktadırlar. Verilen bilgiler genel bilgilerdir. Her seviyenin rahatlıkla anlayabileceği, zorlanmadan yürütebilecekleri şekilde hazırlanmaktadır.
bottom of page